Xiaomi Power Bank (Integrated Cable) | 10000 mAh | USB-A/USB-C/USB-C cable | Tan
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9072GL
- Saadavus: 2
-
23€
Xiaomi Power Bank (Integrated Cable) | 10000 mAh | USB-A/USB-C/USB-C cable | Tan
| All | |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 72 mm |
| Laadimisaeg | Approximately 3.5 hours (9V/2A charger, built-in cable charging) Approximately 3.5 hours (9V/2A charger, USB-C port charging) |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3333 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Power Bank (Integrated Cable) |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Tan |
| USB sisendi liidese tüüp | USB-C/USB-C cable |
| Väljund | USB-A/USB-C/USB-C cable |
| Volume (m3) | 0.0004284 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

